Yazılım

Yazılım, makinelere neredeyse sınırsız uyarlanabilme yeteneği kazandıran, daha önce hakim olunamayan karmaşıklıkta modellerin kurulabilmesine ve kullanılabilmesine olanak tanıyan, böylece kişi ve kurumların kendilerini daha yetenekli kılmasını sağlayan, şimdiye kadar geliştirilmiş en önemli teknolojilerinden biridir.

Herkesin kodlarına ulaşma ve özgürce kullanma hakkı olan yazılımlar, gerek toplumda yazılım teknolojisi konusunda bilgi birikiminin artması, gerekse kişi ve kurumların kendilerine özgü ihtiyaçlarını karşılayacak yazılımları var olan yazılımlardan türetebilmelerine olanak sağlaması nedeniyle, hem toplumsal hem de ekonomik olarak değerli bir araçtır.

Nev Ajans yenilikçi ve profesyonel yönetim teknikleriyle hizmet veren bir platformdur. Kalite ve müşteri odaklı çalışma anlayışımızı her aşamada ön planda tutarak 2017 yılından bu yana değer yaratmaktayız. İstanbul merkezli olarak faaliyetini sürdüren firmamız hızla artan geniş tedarik ağı ve müşteri sayısı ile bilişim teknolojileri alanında kısa sürede ilgi toplamayı başarmıştır.

Scroll up Drag View